Vývoj

Několik projektů je též zveřejněno na webu Github.

Osobní projekty

Další projekty

Prahou turistickou Web projektu KČT Praha

Informační web o projektu Klubu českých turistů Praha Prahou turistickou. Je rozdělen na obsahové části, akce a eshop. Web umožňuje export akcí do iCal a akce pro newsletter s napojením na Mailchimp skrze API. Postaveno na PHP 5.4 a Nette, využívá Ajax. Průměrná denní návštěvnost je sto unikátních návštěvníků.

Web projektu KČT Praha

Vyprodáváme.cz Holandská aukce

Web byl vytvořen v rámci práci pro zaměstnavatele společnost BlueGhost.cz na zakázku jako aukční systém s využitím prvků Holandské aukce. Princip aukce je takový, že cena s rostoucím časem klesá. Naprogramováno v PHP 5.4 s využitím OOP, jQuery a Ajax jsou samozřejmostí. Obsahuje také interní exporty a napojení na platební bránu.

Holandská aukce

Evidence KČT Interní systém Klubu českých turistů

Vypracováno jako bakalářská práce. Evidence KČT z webového rozhraní nahradila dosavadní desktopovou aplikaci pod .NET. Umožňuje správu všech entit Klubu českých turistů, tzn. oblastí, odborů a oddílů, dále správu členské základny, evidenci členských příspěvků a exportní a tiskové sestavy. Zahrnuje komplexní systém řízení uživatelských oprávnění dle jednotlivých úrovní v organizačním členění.

Interní systém Klubu českých turistů

Technologie

Ruby on Rails Rest API Node.js PHP JavaScript OOP

Turistika

Mezi největší koníčky patří turistika, ať už skupinová nebo individuální.

Klub českých turistů Queer
Klub českých turistů Queer

Klub českých turistů Queer

Zakládající člen odboru Klub českých turistů Queer a od roku 2009 předseda na funkční období do roku 2018. Vedoucí turistických akcí pro veřejnost i komunitu, vedoucí víkendových akcí. Značkař, zástupce odboru na konferencích a v programové radě oblasti. Správce sociálních sítí a databáze odboru.

Klub českých turistů Praha
Klub českých turistů Praha

Klub českých turistů Praha

Webmaster centrálního webu oblasti Člověče, pohni se! a webu, týkající se projektu Prahou turistickou. Na oblasti členem programové rady, členem rady pro ekonomiku a prezentaci, spravuje sociální sítě a pomáhá s pořadatelskou činností. Od roku 2014 správce členské databáze a databáze odborů oblasti Praha, od roku 2015 člen výboru oblasti.

Geocaching
Geocaching

Geocaching

Geocacher pod přezdívkou Jan-Cermak.cz. Založil 2 vlastní kešky, Hřbitov Nusle v Praze a U svatého Kříže v Sázavě. Pravidelně na pochodech loví kešky, které jsou po cestě, je to aktivita, která ho baví, jelikož navštíví zajímavá místa, která by jindy minul. Počet nálezů neustále roste, aktuální statistky jsou uvedeny na profilu.

Fotografování

Kompletní fotogralerie se nalézá v galerii.

Resumé

Web Developer

Vývoj a rozvoj webových služeb mediální skupiny Lagardère Active ČR se zaměřením na škálovatelnost a klient-server přístupu. Hlavní náplní práce je hudební služba Youradio.cz s vývojem nového backendu. Využívá se PHP OOP, MySQL, Nette. Dibi, NodeJS, jQuery, CSS3 a HTML5.

Lagardère Active ČR říjen 2014 - doteď

Projektové řízení inovací

Zahájení magisterského studia v oboru Projektové řízení inovací v podnikuna Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT v Praze.

MÚVS ČVUT září 2013 - červen 2015

PHP vývojář

Návrh a vývoj webových aplikací a projektů na míru ve webovém studiu BlueGhost.cz. Využívá se PHP, jQuery, Nette, HTML5 a CSS3.

BlueGhost.cz září 2012 - říjen 2014

Ekonomika a management

Bakalářské studium na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT v Praze v oboru Řízení a ekonomika průmyslového podniku.

MÚVS ČVUT září 2010 - červen 2013

Finanční poradenství

Zahájení spolupráce s makléřskou institucí OVB Allfinanz a.s. Získání certifikace od České národní banky pro oblasti pojišťovnictví a investic.

finance listopad 2010 - doteď

Lektor - metodik

Lektorská činnost základů práce s počítačem, s operačním systémem Windows a práce s kancelářským balíkem Microsoft Office v Českém svazu žen. Projekty Podpora žen při vstupu na trh práce a odstraňování bariér - Středočeský kraj.

leden - říjen 2010

Předseda KČT Queer

Založení právnické osoby a předsedání odboru Klubu českých turistů Queer.

KČT Queer leden 2009 - doteď

Manažerská informatika

Studium zaměřené na informační technologie v programu Softwarové technologie a management na bakalářské úrovni na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze.

FEL ČVUT září 2008 - březen 2010

Elektrotechnika

Maturitní studium na Vyšší odborné škole a střední průmyslové škole elektrotechnické Františka Křižíka v oboru Elektronické počítačové systémy. Studium zakončeno též udělením vyhlášky 50.

VOŠ a SPŠE Františka Křižíka září 2004 - červen 2008

Kontakty

Kontaktní formulář

Pro kontakt využijte možnosti kontaktního formuláře, můžete také napsat e-mail.

Kontakt

  • info@jan-cermak.cz
  • +420 777 645 212
  • Praha
  • QR kód